T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Erzurum İl Sağlık Müdürlüğü

Kayıtlı Elektronik Posta (KEP) Güncelleme Tarihi: 08 January 2019

Kayıtlı Elektronik Posta (KEP)


Duyuru:

Erzurum İl Sağlık Müdürlüğü Olarak;

02/02/2015 tarih ve 29255 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Resmi Yazışmalarda Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkındaki Yönetmeliğin 28. maddesine göre  Elektronik Belge Yönetim Sistemleri (EBYS) kapsamında güvenli elektronik imza ile imzalanmış resmi yazıların kurumlar arasında elektronik ortamda gönderilmesi imkanı sağlanmış olup, Kurumumuz resmi yazışmalarda EBYS kullanmaktadır.

Yayımlanan yönetmeliğin 28. maddesinin 8. fıkrasında "Güvenli elektronik imzalı belgelerin gönderilmesi ve alınması işlemlerinin ilgili mevzuatla  yetki verilmiş üçüncü bir taraf aracılığıyla kayıt altına alınarak yapılması esastır." hükmüne istinaden üçüncü taraf olarak kayıtlı elektronik posta (KEP) sisteminin kullanılacağı açıklanmıştır. Müdürlüğümüz resmi yazışmalarda EBYS kullanmakta olup, " erzurumism@hs01.kep.tr  " adresi üzerinden evrak kabulüne başlamıştır.

KEP Adresleri Olan Kurum Listesi

Erzurum Afet ve Acil Durum Müdürlüğüerzurumafad@hs01.kep.tr
Erzurum Aile ve Sosyal İl Müdürlüğüerzurum.aspb@hs01.kep.tr
Erzurum Atatürk Üniversitesi Rektörlüğüatauni@hs01.kep.tr
Erzurum Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğübilimsanayiteknolojibakanligi.erzurumil@hs02.kep.tr
Erzurum Buhara Özel Hastanesibuharasaglik@hs03.kep.tr
Erzurum Büyük Şehir Belediyesierzurumbuyuksehirbelediyesi@hs01.kep.tr
Erzurum Çay-Kur Pazarlamacaykur.erzurumpazarlama@hs02.kep.tr
Erzurum Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüerzurumcevrevesehircilik@hs01.kep.tr
Erzurum Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü 8. Bölge Müdürlüğüdsi.8blgmud@hs01.kep.tr
Erzurum Doğu Anadolu Tarımsal Araştırma Enstitüsü Müdürlüğüdatae@gthb.hs01.kep.tr
Erzurum Et Kombinası Müdürlüğüeskerzurum@hs01.kep.tr
Erzurum İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğüerzurum@gthb.hs01.kep.tr
Erzurum Karaçoban Belediyesikaracoban.bel@hs01.kep.tr
Erzurum Karaçoban Tapu Müdürlüğükaracobantm@tkgm.hs01.kep.tr
Erzurum Karayolları 12. Bölge Müdürlüğükgm12bolge@hs01.kep.tr
Erzurum Kredi Yurtlar Kurumukykerzurum@hs01.kep.tr
Erzurum Oltu Belediyesioltubelediyesi@hs01.kep.tr
Erzurum Olur Belediyesiolurbelediyesi@hs01.kep.tr
Erzurum Orman Bölge Müdürlüğüerzurumobm@ogm.hs01.kep.tr
Erzurum Palandöken Belediyesipalandokenbelediyesi@hs01.Kep.tr
Erzurum Tortum Belediyesitortumbelediyesi@hs01.kep.tr
Erzurum Uzundere Belediyesiuzunderebel.mh@hs01.kep.tr
Erzurum Veteriner Kontrol Enstitüsü (GTHB) erzurum.vke@gthb.hs01.kep.tr
Erzurum Yakutiye Belediyesiyakutiyebelediyesi@hs01.kep.tr
Gelir İdaresi Başkanlığıgib@hs01.kep.tr


________________________________________________________

Kayıtlı Elektronik Posta Adresi (KEP) Bilgi ve Yardım Talebi İçin;

Tel : 0 442 238 51 00  & 0 442 234 39 25  /  Dahili No : 1149 - 1151

KEP Adresi : erzurumism@hs01.kep.tr

E posta: erzurum.ebys@saglik.gov.tr  adresinden ulaşabilirsiniz.

Paylaş